Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 23:44   #8
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mid, Mid, co ja Ci zrobiłem, że jesteś dla mnie taka okrutna? To znaczy... Ja miałem się nie zapisywać do wielu sesji... Ech, od dzisiaj nie lubię LI. Na pięć minut. W każdym razie, teraz muszę się głęboko zastanawiać i w ogóle... No, może się zapiszę. A może nie. We'll see...

Także, do rzeczy.
Czas akcji - to znaczy, jak Twoja sesja ma się do wydarzeń książkowych? Równolegle? Po? Wcześniej? A jeśli, to o ile wcześniej? Za czasów Jamesa Pottera, czy jak...?
Częstotliwość postów - inaczej mówiąc, czy stanowiłoby problem moje wyjeżdżanie co trochę na trochę na 'coś na kształt działki', odciętej od elektryczności?

PS: I tak to wszystko przez mojego brata, który przywiózł mi angielska wersje nowego Pottera... Ech, jak tak można :P
 

Ostatnio edytowane przez Diriad : 30-07-2007 o 23:53.
Diriad jest offline