Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2019, 09:20   #105
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Tabasa i Nami... zajebisty dialog. Czapki z głów. Moi szpiedzy mi donieśli o dialogu Tabasy z Kermem, ale skoro ona wrzuciła posta i Kerm wrzucił posta... Moi ludzie się mylili czy ktoś będzie posta edytował? Jest też trzecia opcja, którą też stosowałem przy jednym dialogu (zajął dwie kolejki i poszedł jako retrospekcja).

Jak tylko będzie okazja obdaruję was cegiełkami zielonymi chociaż chyba robię to systematycznie i już zaczynam nudzić ludzi z działów WFRP, DnD i Neuro. Was szczególnie.

Mój post pojawi się na czasie czyli pewnie dzisiaj wieczorkiem. Też ktoś mi zarzucił dialogiem na 8 stron A4 (kto tyle pisze do jasnej ciasnej?!). MG jak wrzucisz nas w wir akcji proszę nie zabijać za szybko, bo relacja Erika-Rudiger-Cassie musi zostać jakoś dopełniona. Oczywiście tekst Rudigera odnośnie Konrada (będzie w moim poście) to 100% żart i panów nic ponad zdrową, męską relacją nie łączy (no homo).
 
Lechu jest offline