Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2019, 09:30   #205
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BG Zobacz post
Ze smutkiem spojrzał na kapłankę.
-Kolejna ofiara... Niewinna krew... - otarł łapką okolice oczu- Blokowałem Lucyfera, zatem nie jest liczem. Podejrzewam go o bycie sukkubem i zablokowanie linczu specjalną zdolnością. Kim jest licz, nie wiem. To wszystko jest straszne...
- Nie jestem przekonana - odpowieddzala Runa - logiczne wydaje mi się że Lucyfer wiedząc że jest podejrzany mógł zlecic zabójstwo innemu czlonkowi mafii. Teraz mamy wątpliwość czy śmiecie zgomadzone przy goblince zawierają filakterium czy są bez znaczenia. Czarowniku jesteś w stanie powiedzieć coś na ten temat? Bo jeśli mamy duszę licza możemy go zgładzić dzisiaj, jeśli nie musimy się zastanowić kim jest jego wspólnik. I pozbyć się jego w pierwszej kolejnoś. Jak myślicie co robić - zapytala.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline