Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 07:34   #39
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
To się mniej więcej zgadza - nie mam Internetu. Wkrótce ten stan rzeczy ma się zmienić, a tymczasem jak mam okazję, piszę z laptopa ojca, który ma kartę i net łapie bezprzewodowo. Niestety, to rzadkie okazje, a większość materiałów mam na mojej maszynie, więc jest to ciut mniej zręczne.

Niemniej jednak.

Abishai, obce, jakieś pytania?

Manji, zmień Lwy na Jednorożce, jeśli już chcesz taki motyw w historii postaci, zainstaluj jakieś narzędzie sprawdzania pisowni, zastanów się nad tym, jak ja Twoją postać mam połączyć nie tylko z innymi Skorpionami, ale z kimś SPOZA Klanu Tajemnic. Tak, jeślibyś dotąd nie zauważył, jesteś JEDYNYM SKORPIONEM W DRUŻYNIE.

Francois, to co mi przesłałeś, to początek, prawda? Nie koniec? Bo to mało jest, na razie. Kim był nieznajomy ze wstępu? Skąd wiedział? Czy był jedyny? A kim był ten, który się tak uparł, że to MUSI być Shikuzawa? Wreszcie, co Twoja postać robiła do tej pory? Czym się parała?

Carn, również mało. Nawet jeśli klimatycznie, to mało. Potrzebuję zahaczek. Czegoś, co Twoją postać interesuje, czegoś, co ją popchnie w stronę przygody. Na razie mam jedną, standardową. Twój sensei/pan/wstaw inne kazał Ci... Wolałbym coś więcej. Każda postać ma własne zaszłości, kimś była, kogoś spotkała, przeżywała jakieś wydarzenia. Twoja postać - poza tym jednym opisanym przez Cię, jest czystą kartą. Zapełnij to proszę jakoś.

Tolkien, Lhiannan, Blacker - nie zdołałem Wam podesłać Waszych wprowadzeń, bo materiały miałem zapisane w PW tutaj. Suman. Będą dziś.

TP SA, z którą się wczoraj kontaktowałem, ma dziś przysłać technika. Nie wstrzymujcie dechu w piersiach, ani to pewne, że przyślą, ani to, że naprawi.

Jeśli uda się coś pchnąć z pracy, zrobię tak. Pozdrawiam!

PS. Dajcie mi znać, kto z Was jest gotowy do gry w tym tygodniu proszę, chciałbym wiedzieć jak zsynchronizujemy postowanie).
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline