Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2019, 17:19   #827
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
A mówią nie zmienisz otoczenia, nie próbuj zmienić otoczenia, nie masz wpływu na otoczenie, musisz zmienić siebie i swoje podejście. Ale ty też jesteś dla kogoś otoczeniem. A zatem jeśli się zmienisz zmieni się czyjeś otoczenie. Mówią popatrz na to tak, rzucił mnie mąż, ale dzięki temu mam nowe możliwości, mogę poznać kogoś lepszego, osiągnąć coś lepszego. Dlaczego nikt nie mówi popatrz na to tak, gdyby cię nie rzucił mogłabyś mieć jego pieniądze, mieszkać w tym samym domu i okolicy, mieć tych samych znajomych i dzieci miałaby ojca. Dlaczego mówią życie zaczyna się po czterdziestce zamiast mówić życie kończy się po trzydziestce. Dlaczego na siłę doszukiwać się pozytywów tam gdzie ich nie ma i wierzyć jak nasze sumienie nie widzi tego oszustwa które boli bardziej niż prawda? No, chyba, że niektórzy po prostu nie widzą prawdy.
– Wiesz, że brakuje ci czegoś…? Na przykład piątej klepki?
– Patrząc na to gdzie jesteśmy i co się dzieje to nie sądzę!
– Nawet po śmierci nie ma spokoju!!
– Z tym też oszukali, no właśnie, właśnie, właśnie!
– Co jeszcze ciekawego mi powiesz kleryku? Może byś wymyśliła jak pozbyć się tego plugastwa?
– Drowy też maja dużo wspólnego z mroczną magią, może ty coś wymyśl!?
– Chcesz mi wmówić, że to nie jest wasza sprawka?
– A na co to komu, komu to potrzebne!?
– Zastanawiające że pojawiło się wraz z wami.
– W sumie jak tu przybyliśmy zaatakowało nas stado szczuroludzi w starym opuszczonym domu i potem taki cień tam był.
– Jaki cień?
– Ten duży co widziałeś pewnie w wiosce tez był.
– Co za cień? Skąd się wziął?
– Woda, gleba, taka sytuacja. Wylazł z ziemi czy ze ściany nie pamiętam to był męczący tydzień. Wylazł z tego domu chyba. Tam były różne kości w tym domu.
– Daleko był ten dom?
- Tam trochÄ™, w lesie.
– Co robiliście w tym domu?
– Nic, nic, nic, jak nas teleportowało to tam się znaleźliśmy!
– I co potem zrobiliście?
– Nic!!! Wyszliśmy stamtąd!!!Znaczy zabiliśmy trochę szczurów i zawaliliśmy pierwszą kondygnację i wyrwaliśmy w ścianie dziurę wywarzając drzwi i wyszliśmy…

Pojawił się Dirith. Dirith, Dirith, Dirith! Kiti zaczęła skakać i machać ogonem, ale nagle zdała sobie sprawę co to oznacza…. Drow nie omieszkał przywitać złośliwie przybysza.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline