Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2019, 17:46   #134
Gerwazy
 
Reputacja: 1 Gerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputacjęGerwazy ma wspaniałą reputację
Witam was po dwutygodniowej przerwie. Moja nieobecność była spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem który spotkał moją rodzinę. Ostatnie dwa tygodnie spędziłem biegając to do pracy, to do szpitala. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko wróci do normy.

Mroku bardzo przepraszam za brak posta w kolejce, mimo dodatkowego czasu jaki był na nią przeznaczony. Niestety z przyczyn podanych powyżej nie miałem czasu ani weny aby siąść i napisać cokolwiek sensownego. Bardzo za to przepraszam. Jeśli chodzi o moją postać to na PW wyślę info co tam rozwijam i jedną kwestię do omówienia.

Szanowni współgracze wybaczcie brak uczestnictwa w dialogach i docach. Naprawdę nie miałem do tego głowy chociaż zauważyłem, że i bez mojego udziału sesji "żyje" przez duże Ż. Przyznaje się bez bicia, że wasze posty przeczytałem tylko pobieżnie, właściwie skupiając się jedynie na ew. wzmiankach o mojej postaci. W swoim czasie to nadrobię.

Hen_cerbin miło mi Cię powitać w sesji.

Odpis oczywiście pojawi się dzisiaj. Postaram się w nim sensownie uzasadnić brak aktywności mojej postaci. Co do aktualnych mezaliansów drużynowych, to Gerwazy chyba zasłoni się nakazem celibatu obowiązującym hierofantów. Dla własnego szeroko rozumianego zdrowia psychicznego.
 
Gerwazy jest offline