Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2019, 23:27   #40
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Panowie i Panie, ta wizyta w obozie nomadów, to taki miły przerywnik. Tu jesteście całkowicie bezpieczni i nic wam nie grozi. A jutro po nomadach zostanie tylko wspomnienie

Więc spokojnie, bo niektórzy boją się, że chce ich potruć podstępem


Hehe, psionik znam ten ból. W poniedziałek obudziłem się po jakiś 2 godzinach snu o 1 w nocy i ruszyłem w trasę. Wróciłem o 22, robiąc jakieś 1500 km za kółkiem i jeszcze trzeba było zrobić rozruch windy. A oczy to miałem na zapałki i rozważałem przyklejenie sobie powiek na jakieś plastry. I nawet gęby nie było do kogo otworzyć, bo byłem sam

Także Cię rozumiem, ale spokojnie, ale w tej scenerii czas nie ma aż tak wielkiego znaczenia

Tak na przyszłość, by była jasność. Wydarzenia w fabule podzieliłem na 3 rodzaje scenerii: bezpieczną, neutralną i niebezpieczną. W niebezpiecznej i częściowo w neutralnej będę bezwzględnie czekał na deklaracje wszystkich graczy. Zwłaszcza w scenerii niebezpiecznej: np w walce, bo brak deklaracji może być przykry w konsekwencji. Jednak w scenerii bezpiecznej, nie będę czekał na wszystkich, bo upływ czasu w niej jest mało istotny.

W scenerii bezpiecznej jeżeli gracz chce odwołać się do wydarzeń sprzed jakiegoś czasu, to nie ma problemu. Zatem w tym obozowisku nomadów pchniecie o 2 godziny nie blokuje Ci żadnych możliwości i możesz deklarować co chcesz, co robiłeś przez te 2 godziny.

I tak przez gościnność nomadów, odejście wcześniejsze z biesiady byłoby niemożliwe
 

Ostatnio edytowane przez Klebern : 22-08-2019 o 23:43.
Klebern jest offline