Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2019, 00:47   #602
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
Ja tam chciałem spróbować znaleźć chwilę by użyć mocy po pożywieniu się. Moze wykorzystać Kosę ale nie dostałem takiej możliwości. Trzeba będzie pograć w pokera.
Sorry nie chciałem cię wmuszać w taką sytuacje stąd ostrzegałem najpierw o tym koncepcje w komciach ale wychodzi na to że Wajcha się nie ruszy nie da nam ani spokoju ani spokojnie zjeść dopóki obie postaci nie zgodzą się być jego naganiaczami niewolników.

Na Kosę raczej nie ma co liczyć choć myślałem o tym czy nie wysłać PW do Lynxa czy by nie wrócił bo przydałoby się nagranie i chyba jego moc miałą coś wspólnego ze zbieraniem informacji to moglibyśmy się dowiedzieć coś o mocodawcach mordercy.

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Brilchan czasem trzeba ryzykować, żeby akcja się kręciła, nie ma wyjścia.
Zrobiłem to też mędzy innymi dlatego że MG dał znać że nie ma za bardzo co nam odpisać. Adam dalej nie ma pojęcia o swojej mocy więc chciał po prostu dosrać wariatowi z bronią bo już mu się wszystkie czujki w mózgu poprzepalały ze stresu. Nie ma tego szkolenia co Patrycja a wydaje mi się że skoro wstępnie zgodził się na bycie łowcom niewolników oraz przedstawił plan działąnia to może sobie pozwolić na przytyk :P

Sądzi że jest bezpieczny ale pewnie tak samo się oszuka jak Karl z blefem :P generalnie Adamowi się nie podoba że miałby łapać innych ludzi za kasę i że ten świrol ma namiary na chatę gdzie mieszka jego kumpel.
 
Brilchan jest offline