Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2019, 17:51   #85
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Heej, dzięki za pozytywny odbiór, aktualnie razem z Pinnem obgadujemy (prawie już się pokłóciliśmy, hehe =D) koncepcje postaci. Mogę powiedzieć, że najpewniej będzie agentem wspaniałej, dobrodusznej frakcji noszącej jakże wymowną nazwę "Rebelia".

Nie jestem zagorzałym fanem Gwiezdnych Wojen (tzn. bardzo lubię filmy i jestem fanem serialu animowanego Clone Wars), ale nie potrafię wymienić choćby 3 tych mniej popularnych ras (w trakcie lektury waszej sesji przynajmniej kilka razy podrapałem się w głowę z wymownym wyrazem twarzy), więc będę doszkalał się w trakcie.

Więcej będę mógł powiedzieć jak ustalimy archetyp z MG. Kartę postaram się zrobić względnie szybko (w końcu nie jest bardzo mechanicznie skomplikowana ), żebyśmy mogli płynąć z historią dalej.

A tymczasem zasuwam na plażę, morze Karaibskie czeka, aż wejdę w jego ciepłe objęcia (jestem do niedzieli na Florydzie, 7h wcześniej niż w Polsce, więc mogę mieć opóźnienia w odpisywaniu z samego rana, bo wtedy śpię )
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Korbas : 23-08-2019 o 17:54.
Korbas jest offline