Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 10:28   #41
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Właśnie skończyłam czytać napisane przez ciebie wprowadzenie. Nie spodziewałam się, że włożysz w nie aż tak wiele wysiłku - dziękuję.

Cytat:
Napisał Tammo
PS. Dajcie mi znać, kto z Was jest gotowy do gry w tym tygodniu proszę, chciałbym wiedzieć jak zsynchronizujemy postowanie).
Będę gotowa jak tylko zsyntetyzuję otrzymane informacje w jedną całość [czyli jak najbardziej w tym tygodniu].

Cytat:
Napisał abishai
BTW. Wygląda na to że część postaci zna się ze sobą..A może każdy gracz zamieściłby w komentarzach, krótki opis co przeciętny samuraj o jego postaci wiedzieć powinien ?
Całkowicie popieram ten pomysł. Graczy jest sporo więc choćby niewielka notka mówiąca kto jest kim, pomoże ogarnąć powiązania i uniknąć pomyłek.

Tammo - pytania mam. Liczne. Postaram się podesłać ci je PW dziś wieczorem , najpóźniej jutro rano.

obce
które, zacierając niby-rączki z uciechy, idzie wczytywać się we wprowadzenie raz jeszcze
 
obce jest offline