Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2019, 21:45   #15
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
- Darek, jak te roboty szukają ludzi?
Chłopak zamyślił się na chwilę, podrapał po rudej czuprynie i z namysłem dobierając słowa rzekł:
- Z tego, co wiem to roboty muszą mieć program. Taki kod, który im mówi co mają robić. Te pewne szukają S.T.U.
- To może one nie zwrócą na nas uwagi - szepnęła Ewka.
- Może? Nie mam pewności. Na pewno mają jakiś schemat.
Te zdawkowe informacje wystarczyły Konradowi, żeby po chwili obserwacji dostrzec ten schemat. Wszystkie roboty poruszały się z zachodu na wschód i przeczesywały teren w czteroosobowych oddziałach. Wynikało z tego, ze żaden nie powinien zwrócić na nich uwagi. Teraz tak naprawdę jedyną przeszkodę mogli stanowić ludzie w żółtych kombinezonach, stojący na wzgórzu. Ich zachowania jednak nie dało się przewidzieć.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline