Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2019, 10:22   #251
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post


Nie mam nic na swoją obronę, nie chroniłam tej nocy Królika, czego serdecznie żałuje. Nie wiem dlaczego mafia nie wyrządziła mi krzywdy. Nie umiem odpowiedzieć na te pytania. Nie wiem jaką mafia ma taktykę. Skąd mam wiedzieć czy mafia uznałaby, że brak jednego zabójstwa to taktyka racjonalna dla wprowadzenia swojego czy nie. Nie wiem czy sprawdzałaś w istocie Ducha, czy tylko tak mówisz. Moim zdaniem aktualnie wszyscy są podejrzani - gdy skończyła mówić zaczęła pisać kredą po murze

Co wiemy:

1. Lucyfer jest z mafii dowód: zabił Króliczka, chroniła go goblinka
2. Musimy musimy dzisiaj skutecznie kogoś zlinczować aby wygrać

Czego nie wiemy:
1. Czy Lucyfer jest liczem. Jeśli nie jest dlaczego goblinka miałaby go chronić?
2. Jeżeli Lucyfer nie jest liczem to kto nim jest?
2. Jeżeli Lucyfer jest liczem to czy został zniszczone jego filakterum?

Ryzyko:

Musimy zabić mafioza, wyeliminowanie kolejnego z nas sprawi, że miasto zabije się własnymi rękoma. Nie możemy pozwolić sobie na kolejną pomyłkę. Dlatego z braku innych pewnych kandydatów do linczu podtrzymuje moje wcześniejsze stanowisko, którego nota bene nikt wczoraj nie słuchał. Zlinczować należy Lucyfera o którym wiemy, że jest zły. Jeżeli jednak uważacie, że ja powinnam zostać z linczowana oddam głos sama na siebie, aczkolwiek uważam, że jest to nie racjonalne.


- Słowo się rzekło, kobyłka u płota stoi - powiedziała Runa
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline