Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2019, 11:36   #656
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Jaskinia/kopalnia

Młodszy z braci Rudgerów westchnął nad głupotą i naiwnością podoficera.
- Elektorce czy Toppenheimer, głupcze? - zapytał - Jestem tu najwyższy stopniem. Nigdy nie zwykłem tłumaczyć się z rozkazów podwładnym i przyzwyczajeń dla buntowników lub zdrajców zmieniać nie zamierzam. Jak mnie natychmiast rozwiążecie to skończy się tylko na degradacji. Inaczej będziecie wisieć. Wissenland nie wybaczy wam zdrady, a mój brat mnie pomści.
Ile by elokwencji Gustaw nie użył, nic nie zmieniało faktu, że ze zdrajcami się nie rozmawia. Skoro Leonora mogła wytrzymać tortury doświadczonych w swoim fachu speców, to czemu szkolony oficer nie miałby wytrzymać zwykłej rozmowy? Ostatni po raz kolejny przekonali się, że jeśli się chce z kimś porozmawiać to dobrze zaczynać od rozmów, a nie od zdradzieckiego ataku.

Kadet (a właściwie Kadetka) przedstawiła się Galebowi jako Mag... Po prostu Mag. I uśmiechnęła się promiennie. Córka szlachcica z dworu Elektorki. Wyjaśniła, że ojciec nigdy by jej nie puścił na wojnę, więc uciekła i pod przybranym imieniem zaciągnęła się do armii. A resztę to koledzy mogą opowiedzieć.

6 Erntezeit, poranek
okolice Khazid Nauk

Krasnoludy i niziołek ruszyli do osady, gdzie czekała ich niemiła niespodzianka. W Khazid Nauk przebywał bowiem patrol granicznych. Dziesięciu konnych (teraz w większości pieszo). Byli zbyt daleko i nikt z nich nie umiał czytać z ruchu warg, ale wyglądało na to, że jeden z nich rozmawia z długobrodym krasnoludem. Mogli spróbować się podkraść i podsłuchać rozmowę. Mogli też się wycofać bez ryzyka odkrycia.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline