Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2019, 16:41   #44
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Rozwiązanie rady, przejęcie władzy to byłą najłatwiejsza cześć planu, jaki mial w głowie Volkmar. Teraz należało umocnić ludową demokrację.
Na początek negocjacje z cwaniakami, którzy przybyli do miasta, a którzy stali się nowymi sojusznikami burmistrza w jego planie.

- Szanowni bohaterowie - rzekł spokojnie burmistrz, siląc się na przyjemny uśmiech - wymieniona przez was suma to zdecydowanie za dużo, jak na skromne możliwości i malutki budżet naszego miasta. Nawet gdybym chciał, to nie mogę zgodzić się na aż tak wysokie wynagrodzenie. Mogę przystać jedynie na jedną dziesiątą tej kwoty, ale aby nie ubliżyć waszej godności i bohaterskiej naturze, zaproponować mogę też honorowe obywatelstwo naszego miasta oraz 40% majątków skonfiskowanym wszystkim wykrytym kultystom i chaośnikom. Co zaś się tyczy zwierzchnictwa nad armią, to tak ale po jednym wszakże warunkiem. To ja, jako burmistrz Gluckwunsch, pozostaje naczelnym wodzem nowo utworzonej Wielkiej Obywatelskiej Armii Ochotniczej. Wam jednak pozostawiam, że tak powiem polowe dowodzenie. Ważniejsze jednak decyzje muszą być ze mną konsultowane i na bieżąco muszę być informowany o waszych działaniach. Miejcie na względzie, że o wszystkich waszych poczynaniach i działaniach, zobowiązany jestem składać meldunki naszemu ukochanemu Imperatorowi. Muszę zatem mieć możliwość, jak najwierniejsze i najuczciwszego opisania całej sprawy.

Przedstawione warunki zdaniem burmistrza były bardzo korzystne i tylko głupcy mogli je odrzucić.

- Zatem do dzieła szanowni bohaterowi. - rzekł burmistrz poklepując bohaterów po plecach - Trzeba oczyścić plac przed ratuszem. Wśród zebranego tłumu są niewątpliwie kultyści, którzy podburzają uczciwych obywateli Gluckwunsch przeciwko prawowitej władzy. Musicie rozpędzić tłum, a prowodyrów aresztować. Do dzieła, do dzieła. Szkoda czasu.

Volkmar delikatnie, acz stanowczo zaczął wypychać Bohaterów w kierunku wyjścia.
Po czym zajął się innymi sprawami niecierpiącymi zwłoki. natychmiast kazał sługom opatrzyć rannego teścia. Gdy to się stało usiadł naprzeciwko niego i szeptem zaczął się naradzać w sprawie dalszej realizacji ich planu.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline