Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2019, 17:11   #89
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Okej, wybaczcie oczekiwanie, ale mam nadzieję, że post Wam to zadośćuczyni =D
W pierwszej kolejności przepraszam Koime'a, nie powinno się tak wyrażać (lub robić, lol) o dopiero co zmarłym graczu, ale z drugiej strony mam nadzieję, że chociaż się kącikiem ust uśmiechniesz na koniec, czytając fragment o Twojej postaci
W drugiej kolejności przepraszam załogę, ale realizm (o ile udało mi się chociaż po części tenże w poście pochwycić) wziął górę i stad takie, a nie inne konsekwencje. W razie czego MG może interweniować, nie obrażę się, w końcu odrobinę w odpisie wszedłem w jego buty
Po trzecie przepraszam Pinna, że w inauguracyjnym poście nie za bardzo przedstawiłem postać, ale chciałem, żeby na razie wyglądała bardzo anonimowo i miała wokół się jeszcze przez chwilkę taką intrygującą zasłonę enigmatyczności ^^. Przyjdzie jeszcze czas na "wymianę grzeczności"
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline