Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2019, 21:11   #11
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
"Spore" to termin subiektywny. Myślę jednak, że jak znasz 2 ed, to i w 1 się odnajdziesz, szczególnie, że u mnie mechanika schodzi na drugi plan.

Zabójca trolli da się jakoś wpasować, ale przy standardowo-stereotypowym graniu (szarża na wszystko co się rusza) taka postać średnio się nadaje do jakiejkolwiek przygody, która nie jest pisana pod nią. Trzeba by więc pomyśleć o innym podejściu, tak mi się wydaje. Zamiast "mam zginąć w walce" spróbować "mam coś osiągnąć i zginąć w wielkiej walce", albo stworzyć pokutnika, który ma konkretne zadanie do wykonania (śmierć w walce z demonem, a nie obwiesiami w knajpie). Kto przypadkiem czytał moją sesję o krasnoludzie zwanym Navarro, może pamięta stamtąd takiego nietypowego pokutnika. Gladin grał, to pamięta
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline