Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2019, 11:15   #91
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Aha, no i ja też się dokładam do prośby o wyjaśnienie ile załoga ma tych kredytów. I dodam tylko w ramach uszczypliwości, że format zapisu liczby czterdzieści dwa tysiące jako "420 00" nie jest zbyt dobrym pomysłem, ponieważ wprowadza wątpliwości co do poprawności takiej liczby. Wolałbym, żeby pozostać przy tradycyjnym, sprawdzonym "42 000" lub "420 000", albo "4 200 000" i tak dalej.

Druga moja prośba/pytanie - Przejrzałem komenty, ale nigdzie nie natrafiłem na jakiś schemat rozkładu pokładów/pomieszczeń na Templarze? Jeżeli nie mamy czegoś takiego to mam prośbę - czy MG byłby skłonny przygotować takie schematy?

Skoro Templar jest taką naszą "Going Marry", okrętem docelowym (i poniekąd domem) i w najbliższej przyszłości nie planujemy zmieniać środków transportu po galaktyce jak rękawiczek to (przynajmniej w moim odczuciu) takie materiały pozwoliłby bardziej się wczuć w członka załogi, zżyć się z okrętem, nadać mu duszy i doprowadzić do tego, żeby załodze zależało na jego ocaleniu za wszelką cenę. I generalnie pogłębiłoby możliwości prowadzenia bohaterów na pokładzie.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline