Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 13:32   #26
geerkoto
 
Reputacja: 1 geerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodze
Zaćmienie, po prostu zaćmienie. Czytając temat nie dotarł do mnie wyraz fantasy, przynajmniej nie w formie oryginalnej.
Co do "Innych pieśni" - właśnie czytam i owszem mainstream fantasy to nie jest, jednak właśnie dlatego bardziej do mnie przemawia.
Z Baranieckim wkopałem się przeokrutnie, Drukarczykowi można przypiąć metkę pisarz "prawie fantasy", jeśli dobrze pamiętam jednym opowiadaniem otarł się o konwencję.
Hemmerling też nie bardzo pasuje, chyba że uznamy świat z opowiadania "Przewrót w przód" za alegorię świata fantasy.

PS: Przychylam się do projektu, by na alkoholu pojawiły się analogiczne napisy, jak na paczkach papierosów. Np.: Po wódce piszesz dziwne posty i wszyscy się z Ciebie śmieją.

PS2: A więc są na tym forum ludzie, którzy znają Drukaczyka?
 
__________________
Znowu boli (blog)...
geerkoto jest offline