Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2019, 13:17   #285
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Dzięki za radę, Johnie Doe - zwrócił się do czarnoskórego. - Sam uważam dokładnie tak samo. Nie szukam nowego domu, ucieczka to pozostanie w nieustannym biegu, a muszę w nim pozostać dopóki nie zyskam wystarczającej siły by oddzielić obmierzły blady łeb Quan Chi od reszty jego ciała.

- Interesujący pomysł - zauważył Raf. - Jak rozumiem przejście do innego świata jest tak łatwe jak wychylenie browarka. Wystarczy znać lokalizację portalu czy może potrzebna jest wiedza bardziej złożona? Ale wszystko po kolei. Najpierw Makao, a potem może powędrujemy w inne królestwa. Gorąco cię zachęcam, Fowler, żebyś nam jeszcze potowarzyszył. Bardzo z ciebie sympatyczny facet, bardzo otwarty. I masz wiedzę, którą niewielu śmiertelników może się poszczycić.

- Nikt w tym królestwie nie posiada większej wiedzy niż obecny tu Lord Rayden - tym razem Fowler wyraźnie skłonił się przed ziemskim bogiem. - Jeśli okaże mi swoją pomoc, niedługo tu zabawię. Wy przyciągacie wiele niepotrzebnej uwagi: shokanie, zaterranie, kreeyanki, Lin Kuei. I chociaż chętnie pozbawiłbym życia kilku z tych ostatnich to muszę wziąć pod uwagę, że przebywanie z wami jest jak stanie w blasku reflektora, a ja muszę znaleźć się jak najszybciej w cieniu. Tam mam największe pole manewru.
 
Col Frost jest offline