Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2019, 20:26   #4
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Hejka szystkim!

Przemyślenia kursywą? - Dialogi natomiast z myślnikami... -

Ja tam zawsze grałem tak, że dialogi kursywujemy, żeby jakoś odróżnić je wizualnie od opisów i oczywiście dajemy im myślniki. To chyba standard u nas? Ja przynajmniej nie pamiętam, żebym gdzieś grał inaczej. Moge robić jak chcesz ale będzie to walka z siłą przyzwyczajeń. Oczywiście nie upieram się przy niczym.

A możemy się jeszcze umówić na[indent] i [justuj]? Posty wyglądają z nimi jakoś estetyczniej. Szczególnie z justowaniem.
Mówiąc szczerze, nie będę się upierał przy swoim, jeśli gracz musiałby pisać wbrew własnym przyzwyczajeniom. Niech każdy pisze tak jak mu wygodnie, byle bym od początku wiedział jaki przyjął system. Co do przemyśleń, grałem z osobami, które lubią wplatać w fabularki właśnie myśli swoich postaci i tak się już nam utrwaliło, że właśnie je pisaliśmy kursywą.

Jak się zatem rzekło, niech każdy pisze jak mu wygodnie.

Co do justowania, pełna zgoda. Czym jest funkcja "Indent"?

@Obca, awatar wydaje mi się idealnie pasować do bohaterki!


Za kilka dni otworzę też wątek samej sesji, ale to jeszcze nie będzie oznaczało automatycznego startu. Jako noob muszę najpierw obczaić ten cały panel startowy, karty postaci i resztę kramu, bo boję się namieszać za pierwszym razem...
 
Ketharian jest teraz online