Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2019, 20:52   #6
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Cześć.

Mi tam pasuje żeby dialogi były po myślniku, a przemyślenia kursywą, z takim stylem spotykam się najczęściej czytając literaturę. Przemyślenia są rzadkie i niewiele zachodu by je czasem nachylić, dialogi zaś są częste i używanie za każdym razem oznaczania tekstu, by złapać go w kursywę uważam za niepotrzebną pracę. Taki leń ze mnie.

Co do lagów należy pamiętać, żeby hełmu nie nosić to Troll nie nasra, bo jak hełmu nie widzi to głupieje i trzyma, aż go kałdun rozboli.

Też ekspertem od systemu nie jestem, ale czytając o PP zahaczyłem o Szczęście, Tyle ma bohater na sesję punktów szczęścia, ile aktualnie PP, i te punkty szczęścia odnawiają się. Ich siła wpływu na sytuacje jest mniejsza. Czy ta zasada obowiązuje?

Jestem zdania, że gracze powinni znać swoje rzuty na kościach, ale nie powinni znać rzutów Mistrza Gry. Kiedy używam perswazji, a oponent jej nie uległ nie chcę wiedzieć, czy wyrzucił 01 na 20% szansy, lub 22 na 50%, wolałbym komunikat, że ze spokojem i stanowczo odmawia wydania kumpla. Nie powinniśmy też poznawać ich liczbowych statystyk, a tylko opisy: Fechmistrz ćwiczący na dziedzińcu wydaje się być diablo zręczny, z łatwością uniknął bełtu wystrzelonego przez OliVię.
Gdzie pojawią się komunikaty o rzutach graczy jest mi wszystko jedno, ale lepiej dla przyjemności czytania posta, by były ukryte.

GDoc ogarnę jak będę musiał.

Cytat:
A możemy się jeszcze umówić na[indent] i [justuj]? Posty wyglądają z nimi jakoś estetyczniej. Szczególnie z justowaniem.
Napisz proszę dokładnie co masz na myśli Cattus.

Z tymi avatarami też nie wiem o co Wam biega, przecież mam avatar i jest dobrze.
 
Nanatar jest offline