Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2019, 21:40   #62
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lechu Zobacz post
My mamy dostępność stopni do kaprala czyli wybór jest taki: szeregowy, starszy szeregowy, kapral. W niektórych jednostkach w USA jest jeszcze stopień "Lance Corporal" pomiędzy starszym szeregowym a kapralem, ale podejrzewam, że skorzystamy z ułatwienia i polecimy bardziej po europejsku.
Lance Corporal (czyli taki "młodszy kapral") oznacza się skrótem LCPL. Żolnierze US Army tłumaczą to inaczej:

LCPL = Last Cleaning Position Left

To tak dla chętnych

Moja postać będzie miała stopień SPC4. To taki odpowiednik kaprala, ale bez ścieżki dowódczej, tylko specjalizacyjną (często są to technicy, sanitariusze lub zwiadowcy). Moja specjalizacja - zwiad.
 
__________________
Mam dość ludzi tak szczelnie zawiniętych we własną zajebistość, że zza krawędzi rulonu nie dostrzegają innych ludzi.
Loucipher jest offline