Wątek: Horrory Filmowe
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2019, 12:09   #18
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja w weekend będę nadrabiał zaległości - na początek mam w planach The Curse of La Llorona. Trailer wygląda ciekawie, no i maczał w tym palce James Wan (Conjuring 1&2, Insidious), więc nastawiam się na dobre straszenie. Oglądałaś? Polecasz?
Nie oglądałam, słyszałam, że straszny syf i mi się odechciało
Oczywiście często mimo takich "recenzji" i tak idę, ale tym razem jakoś krótko to grali w kinie. Ja tutaj ciągnęłam dyżur za dyżurem i nagle została jedna godzina do wyboru w kinie i już nie wstąpiłam na seans.

Cytat:
Nami, z tego, co mówi wujek Google, ten telewizor powstał jedynie na potrzeby filmu i Warrenowie nie mieli nic takiego w swoim "przeklętym pokoju"
Dzięki i szkoda. Podobał mi się ten telewizor, może coś jeszcze z nim wymyślą :>

Cytat:
Drugim filmem będzie Hush, tym razem jakiś slasherek o głuchej pisarce, która żyje samotnie w domku w lesie i nagle pojawia się zły morderca w masce (typowe! ). Tutaj nie robię sobie wielkich nadzieji, bo jak wiadomo slashery rządzą się swoimi prawami i dobrego scenariusza tam się nie uświadczy, ale może chociaż rozrywkowo będzie
W Hush widzę dobrą, horrorową aktorkę (Kate Siegel), więc może być ciekawie
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem