Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 15:34   #20
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
No więc, drodzy gracze, na wstępie chciałabym bardzo podziękować Mordogowi za pomysł i organizację całego spotkania na ircu! Po drugie przypominam, że planowo jutro o 20.00 spotykamy się na ircowej sesji Proszę o punktualność!!!

W związku z ‘ircowym’ trybem prowadzenia sesji mam propozycję co do porządku sesji [nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądało, ale plan jest taki];
- irc to dobra pora na ‘drużynowe pogaduszki’. Nie musicie czekać 24 h aż ktoś z drużyny odpowie na wasze pytania, wykorzystajcie to proszę
- MG planuje odzywać się tylko wówczas gdy już coś ustalicie i podejmiecie akcję. Proponuję wiec, abyście, gdy już pogadacie i ustalicie co będziecie robić, na końcu swojej ostatniej wypowiedzi w danej turze napisali „GOTÓW/GOTOWA”, czy KONIEC czy RUSZAJMY DALEJ! XD [koniecznie capslockiem!] Gdy wszyscy gracze napiszą cos takiego, to będzie sygnał dla MG na „koniec tury”. Mg zaczyna pisać wówczas post, który zaczyna kolejną turę. Chcę wprowadzić to po to, aby nie było sytuacji typu; mg wysyła ‘post’ na koniec tury, a sekundę później któryś gracz wysyła swoją wypowiedź, np. długi monolog – gracz pisał go, a mg sądził, że gracz milczy i czas na koniec tury

Pytania, uwagi? Czekam
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline