Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2019, 23:37   #133
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Arrow Rozdział 3

Uff... post wysmażony. A raczej ugotowany, bo to przypominało gotowanie wielkiego garu bigosu.

Jeśli myślicie, że jest zbyt wielki, to wiedzcie, że i tak musiałem go skrócić o ostatnią część, którą przeniosłem na przyszłą kolejkę.

Tak czy inaczej, odpisujcie. Wyróbcie się do soboty 07.09 włącznie. Chcę od Was: reakcji na ostatnie wydarzenia z Gorzowa, komentarza dot. późniejszych wydarzeń na "mapie świata", barwnego opisu perypetii po wysłaniu na swój odcinek frontu (sedno posta), życia w obozie szkoleniowym, mogą też być interakcje. Dopuszczam swobodne światotworzenie w ramach tego, co zostało poruszone przeze mnie we wpisie.

EDIT:

Dorzucam prowizoryczne mapy.

Częstochowa-Katowice-Małopolska Free Trade Zone



Tarnów-Rzeszów-Przemyśl



Bieszczady



Częstochowa-Wrocław-Ostrów Wielkopolski



Zielona Góra-Ostrów-Kalisz-Poznań



Poznań-Gorzów Wielkopolski-Gryfino



Świnoujście-Szczecin-Białogard



Trójmiasto-Żuławy-Elbląg



Legenda
Kreski oznaczają linie frontu, kierunki umocnień lub ufortyfikowane i obsadzone mieściny. Kolory:

Niebieski - Wolna Republika Polska / Armia Wyzwoleńcza / Armia Krajowa.
Zielony - Polska Republika Narodowa / Narodowe Wojsko Polskie.
Czerwony - Korpus Ekspedycyjny Armii Czerwonej NeoSowietu w PRN.
Czarny - Czarna Kompania. Wyjątek: rejon Częstochowy, gdzie kolor ten symbolizować ma Korporację Opatrzności Bożej (Providence Corp).
Brązowy - Konglomerat Przemysłowo-Wydobywczy / Saeder-Krupp / MET 2000.
Żółty - Siły Zbrojne Ukrainy.
Jasnoniebieski - Armia Krajowa / Powstańcy rzeszowscy. Sprejowe wykrzykniki oznaczają potwierdzoną, a pytajniki domniemaną obecność partyzantów w "dziurach" między liniami ukraińskimi a rybokrackimi.
Jasnozielony - gorzowski las Starszego Enta Dobroleszego.
Jasnoszary - Allianz Deutscher Laender / Brandenburgia / Bundesgrenzschuts / Bundeswehra.
Różowy - ziemie polskie okupowane przez Księstwo Pomoryi.
Purpurowy - Korporacja Trójmiasto (T-Korp). Gdynia i Sopot są działką korporacji Pomorze ZS, zaś Gdańsk jest pod kuratelą Kaprów.
Pomarańczowy - niezależny Koenigsberg (vel Królewiec, dawny Kaliningrad Oblast).

Ważne: Poznań oraz Ziemia Kaliska (a konkretnie Ostrów-Kalisz i okolica) na mapie oznaczone są jako ziemia niczyja gdyż sytuacja jest tam zbyt zmienna i chaotyczna by umieszczać to na mapie o takiej skali. Podobne oznaczenia na mapie w Lubuskiem i Zachodniopomorskiem są natomiast efektem tamtejszej, specyficznej sytuacji.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 02-09-2019 o 12:29.
Micas jest offline