Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2019, 18:15   #11
ShrekLich
 
ShrekLich's Avatar
 
Reputacja: 1 ShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie, to w zasadzie będzie moja pierwsza sesja w NS... Co prawda kiedyś raz tam grałem, ale zdaje się, że bardzo okrojono nam tam zasady. Trudno się zresztą dziwić, bo czas gonił lekko. W każdym razie, no mam nadzieję na dobrą i przyjemną grę dla wszystkich.


Kapral Frank Boone

Wiek: 28
Oczy: Zielone
Włosy: Czarne, krótko obcięte
Wzrost: 178 cm
Waga: 76 kg
Reputacja: 1 w Miami, 5 w Jefferson City

Osobowość:
Na początku warto zaznaczyć, że nie jest to osoba, jakby to rzec, uniwersalna pod względem zawierania znajomości. Frank większość napotkanych osób, w tym swoich przełożonych wręcz niemiłosiernie wkurza, co przełożyło się na to, że z ulgą w poprzedniej jednostce oddelegowano go do zadania. Wiecznie sprawiał wrażenie, jak gdyby kpił w swoich słowach. Sprytnie ukrywał w nich obelgi skierowane do dowódców akurat się na niego drących. Nigdy jednak otwarcie się im nie sprzeciwił. Za to to, co robił za ich plecami, to już inna bajka. Ma on naprawdę wiele za uszami. Od kradzieży z magazynu, po włamywanie się do kwater dowódców. I chociaż w większości wypadków nie byli mu w stanie udowodnić winy, znienawidziła go większość wyższych stopniem. Był dla nich zwykłym cwaniakiem. Jednocześnie brawurowym i tchórzowskim, gdy dana akcja była mu nie w smak. Trudno się jednak dziwić… Nie jest z powołania żołnierzem i głównie dba o własne interesy, nie narażając się głupio za innych. Dlatego zawsze wolał działać sam. I jedynym powodem, dla którego go jeszcze nie wywalono, to talent. Frank jest dobry, w tym co robi. Mało kto w oddziale dorównywał mu w ukrywaniu się. Nagle w terenie wychodziło na jaw, jak przydatny mu jest jego charakter. Jak to cwaniactwo i kombinowanie pomaga mu wychodzić z opresji.
 

Ostatnio edytowane przez ShrekLich : 01-09-2019 o 17:01.
ShrekLich jest offline