Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2019, 23:14   #608
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Takie rozwiązanie mi b. pasuje Adamowi się przyda taka "pamiątka" i będzie okazja żeby nieco powietrza z niego spuścić i żeby sodówkę mu ograniczyć. Palca nie będzie próbował ratować bo wezwanie karetki w obecnej sytuacji to znów zagrożenie że trafimy na agenta Smitha

Edycja

Dałem posta tym razem krótszy żeby Patty też się wypowiedziała dam jeszcze kolejnego jak już Sprzęgło sobie pójdzie gdzie opiszę resztę dnia Adama mam już gotowe hiperlinki z przepisami na drinki, muzyką i opisem działania marihuany w połączeniu z alkoholem (kilka ciekawych tekstów znalazłem)

Przerwą się nie przejmuj takie życie sam miewam różne problemy ważne że nas informujesz co się dzieje a nie znikasz bez słowa

Spróbuje w wolnej chwili pododawać do docków trochę więcej informacji np opisać jak ten dźwig linowy działa, dać opis drugiego mieszkania Adama i klubu gdzie pracuje.

Mam jeszcze plany żeby zorganizować kampanie internetową ale to dopiero jak pojedzie do dziewczyny gdzie powrzuca się to z pomocą THORa i innych takich może nawet odezwie się do tego niuńka z Darnetu którego widać w przerywnikach ?

Pytanie O ile dobrze pamiętam to Adam siedzi na kanapie a wózek jest na dole ? Czy uznamy że jednak ma ten wózek ? Wiem czepiam się szczegółów mało ważnych cieszę się że jest post i jest b. fajny ale wynika z niego że Adam siedzi na wózku. W razie czego można edytować

Pytanie2 Czy to te okruchy sprawiły że Adam stracił tylko jeden palec czy to szczęśliwy rzut ?

pytanie3 Czy Adam może mieć znajomego taksówkarza nie jakoś super bliska znajomość ale taki do którego dzwoni moja znajoma ma taki układ
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-09-2019 o 22:09.
Brilchan jest offline