Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2019, 20:16   #272
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 44 - 2037.III.29; nd; popołudnie

- Oki, no to mój post jest :> Bardzo przepraszam za opóźnienie, nie wyrobiłem się w weekend. A termin powiedzmy, że do pt. 06.IX. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na sklejenie posta. Ja w pt jestem lotniskowy więc może mnie mniej być. Liczę na to, że w weekend znajdę czas na odpisy no ale po prawdzie no to urlop to różnie może być.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany) + pm
- Ruben; 10/10; zdrowy; (Ranga II; Skany) + shotgun
- Dunkierka; 10/10; zdrowa; (Ranga I; Zbrojny) + kw
- Junior; 10/10; zdrowy; (Ranga I; Zbrojny) + k-ek



- Oki no to w poście minęło parę chwil. Niestety pierwszy rzut na skradanie wypadł Ci 10-ka czyli pech. Więc MEC dojrzał skradacza no i zaczęła się walka.

- A z walki to tak...

- Dunkierka rozstrzelała pierwszego drona jaki stał na straży (MEC 1). Ale, że nie zdołała go rozwalić pierwszym strzałem to MEC zdołał ostrzelać skradaczy. To ckm czyli przy trafieniu razi do trzech celów. Losowałem kostką i wyszło, że Lawa nie trafił w ogóle, za to oberwała pozostała trójka. Z czego Juniora uchronił pancerz (rzut na OP) więc właściwie wyszedł bez szwanku. Pozostali dwaj złomiarze oberwali dość mocno i mają po ok połowę Zdrowia w tej chwili więc są poważnie ranni (mod -1) ale jeszcze na chodzie.

- W czasie gdy skradaczom udało się pokonać podwórze i dopaść do tylnej ściany budynku Dunkierka zdołała mocno uszkodzić drugiego drona (MEC 2) ale skończyło jej się ammo więc musiała przeładować. W międzyczasie MEC 2, MEC 3 i wieżyczka przebudziły się i MEC 3 otwarł ogień do ludzi ukrytych w lesie po drugiej stronie ulicy.

- Post kończy się gdzie właściwie skradacze mają swobodę manewru na zapleczu/podwórzu domu, maszyny ADVENTu są związane walką od strony ulicy, Dunkierka przeładowała więc może wznowić ogień. Dunkierkę i ludzi Kellyego i większość złomiarzy oddzielają drzewa stąd nie mają ze sobą kontaktu wzrokowego.

- Żeby Law mógł zrobić swój trik z hakowaniem musiałby zbliżyć się do wbitej cieżarówki albo do reszty maszyn. Czyli dostać się gdzieś w okolice frontu domu/szoferki ciężarówki.


---


- I chyba tyle na tą pourlopową turę Jeśli coś niejasne czy są pytania to pisz
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline