Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2019, 20:45   #22
Amduat
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 1 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Uzupełniłam pierwszy post i oficjalnie zaczynamy grę
Czas trwania tury to niedziela 8.09.2019 do północy i do tej pory chcę widzieć komplet postów


Cytat:
Jak w pierwszym poście:
Miejsce: Baza wojskowa Jefferson City
Data: 3.09.2050 roku;
Godzina: 6:30 am
Pogoda: słonecznie, bezchmurnie.
Temperatura: ok 15 stopni.


Witamy w obozie Jefferson City Oddział wstał, odbył poranne ćwiczenia i przed śniadaniem odbębnił apel, po którym jest w końcu najprzyjemniejsza część poranka - śniadanie iii... macie do południa wolną rękę. Pokażcie czym się zajmujecie zwykle w obozie, dowolność w granicach rozsądku... a ja jako mg zobaczę na co Was stać w kwestii pisarskiej

Odpisy zakończcie jak dostajecie wezwanie do biura kapitana Tannera - drewnianej świetlicy w centrum obozu.

Pokażcie też swoich bg na planszy, jest też czas zagadać do reszty, pokręcić się po obozie. W razie pytań - pytajcie śmiało. Baza składa się z baraków jednopiętrowych gdzie żołnierze śpią. Jest też część sanitarna, latryny, stołówka, magazyny - nic niezwykłego, ani niepokojącego. Szara, nudna, wojskowa rzeczywistość gdzie nikt nic nie wie o żadnych zagubionych atomówkach... właśnie. Poranek mija Wam w słodkiej niewiedzy. Do czasu oczywiście, ale nie uprzedzajmy faktów

Śniadanie składa się z miksu fasoli z puszki, chleba, smażonych jajek i kiełbasy odmierzanej na centymetry. Do tego czarna kawa zbożowa lub herbata z torebki.

Pogoda dopisuje, świeci słoneczko i zaczyna się nowy dzień w bazie, ku chwale prezydenta Collinsa i Armii NY.
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR

Ostatnio edytowane przez Amduat : 01-09-2019 o 21:12.
Amduat jest offline