Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2019, 08:44   #29
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ja również dziękuję za dialog, a raczej dialogi, bo tego nieco się zrobiło zanim sesja na dobre się zaczęła. Bardzo ciekawi BG nam się w ekipie trafili czego mój BG w kilku przypadkach już doświadczył na własnej skórze. Gdyby w przyszłości ktoś chciał ze mną dialog, bo byłaby dogodna scena to proszę pisać śmiało. Nie gryzę i zwykle znajdę czas na krótkiego (chociaż kilkustronicowego) doka.

Jako skończony pedant muszę zapytać znowu czy robimy standaryzację avatarów. Jak dla mnie lepiej wygląda panel i cała sesja kiedy wszyscy mają avatary tych samych wymiarów. 200x300px jest idealne i gdyby ktoś miał problemy ze skalowaniem to z chęcią pomogę (bez wynagrodzenia dodatkowymi PD hehe).

Jeżeli chodzi o doka grupowego będę zaglądał często chociaż nie wyobrażam sobie dialogów w 9 osób. Tutaj chyba będzie lepiej widziane wydawanie rozkazów ze strony BG Trollki i wykonywanie ich przez pozostałych (broń wuju Samie jeżeli ktoś będzie brał je pod rozwagę). Posta pewnie będę zwykle dawał na koniec kolejki, czasem rzutem na taśmę, bo lubię ostatnio do cna wykorzystać czas na doczenie i rozkminianie co postać powinna uczynić. Jak bym z tym przeginał to... wypadki na strzelnicy zdarzają się i ludziom z karabinami na 3+.
 
Lechu jest offline