Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2019, 21:59   #27
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Zdecydowałem się na inny rozmiar awatara od pozostałych, aby pokazać, kto tu rządzi, starczy już narzucania mi justowania, marginalizowania i tych wszystkich innych fanaberii!

A teraz serio. Do ukończenia zostały dwie scenki, dla Cattusa i Asmodiana. Tak sobie myślę, że jeśli ktoś chce, może już sobie podłubać przy poście opisującym ostatni wieczór spędzony w Remer. Na przykład Felix dyskutujący w ustronnym miejscu z Saxą albo Hans Hans upijający się w "Siedmiu Świecach" (tylko bez rozróby, bo zamiast ruszyć w drogę trafi znowu do aresztu, a wówczas sędzia nie będzie już za pensa wyrozumiały). Franz golący gęstą brodę, aby pasowała do jego ulubionego awatara, Olivia studiująca karty swej magicznej księgi i wspominająca lata spędzone w Bechafen. I tak dalej i temu podobnie.

Jak już wprowadzimy do gry Felixa i Karla, każdy chętny wrzuci opis wieczornych aktywności, a potem przejdziemy do pierwszego rozdziału przygody.

 
Ketharian jest offline