Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2019, 14:38   #359
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Maska zabrana, spakowana, Bai zrozpaczony. Po chwili jednak rozpogodził się i nieustannie pytał stryja czy aby nie warto by mu policzyć pomocy w śledztwie. Kolejny radiowóz, a raczej ciężarówka z Komendy Głównej zawiozły zatrzymanych do aresztu miejskiego, podczas gdy reszta dotarła na posterunek przedmieście zachodnie. Tam Hasis uścisnęła Marko i Daichiego, a potem powiedziała.
- Ta rozwydrzona smarkula Ikki zaatakowała Lee! Zupełnie bez powodu! Jakie on uniki wykonywał! Enkh ją obezwładniła! Zuch dziewczyna! – wskazała na dziewczynę promieniejącą dumą – Tą doktor Szept porwano, Enkh pojechała do jej domu, ale nikogo nie zastała – Hasis ściszyła głos – Podobno ona jest duchem!
Tymczasem Hideki streszczał historię swego rodu oraz…
- To było gdy z wujkiem poszliśmy na ryby i wtedy moja siostra, muszę podkreślić, że bardzo pracowita i potrafiąca doskonale gotować zaczęła pomagać wujkowi przy łowieniu, co robi doskonale, albowiem jest to jeden z jej niezliczonych talentów… Niestety, teraz jest samotna, bo ja już jestem w pełni dorosły i absolutnie samodzielny, więc nie ma czego ze są zrobić i BARDZO przydałoby się je towarzystwo… O już jest – pomachał do Aiko.
Po chwili komisarz gendo wyszedł bardzo strapiony.
- Sytuacja w mieście jest zła, ale opanowana, jak po przewrocie Azuli w Ba-sing-se… Dwie osoby zginęły, kilkanaście zostało rannych w tym dwie ciężko. Jednak jeden z członków naszej małej rodziny został porwany. Doktor Szept, jak zapewne nie wszystkim wam wiadomo, jest duchem. Ona i kilkanaście innych duchów zniknęło wczoraj w niejasnych okolicznościach. Ich odnalezienie jest absolutnym priorytetem! Jakieś pytania?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline