Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2019, 19:04   #107
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Czyli się okazało, jesteśmy w piekle skoro Dirith ma karę! Ale dlaczego Kiti też do piekła!? Jak tak można!? To ja temu duchowi cieniowi dam Duszę jeśli mam jeszcze po tej śmierci w ekwipunku (ekwipunek mam nie?) Tylko jakby chciał brać to tak rzucam mu ją albo podaje żeby go nie dotykać

muszę zrewidować mój ekwipunek

- Taką chustę miałam co jako torba służyła
- Obroża pozwalająca widzieć w ciemności i tłumaczy mi język drowów - HAHA!!!! Wiem co mówicie i widzę was!!! To najlepszy item na tej sesji !
- tarcza Ranaanthy chroniąca przed ogniem - ZAPOMNIAŁAM O TYM NAWET!
- zabrałam z lasu ten taki łapacz snów podejrzany co te motyle fruwały nie wiem co z tym zrobić ale noszę to - ooooooo to wezmę tym też pomacham może to też ten cień chce!!! ale tak pomacham żeby go nie wkurzyć hihihi

Dusze:
- Czarna x1 - to próbuję mu dać tę czarną!
- żółta x1
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D

Ostatnio edytowane przez Kejsi2 : 03-09-2019 o 19:08.
Kejsi2 jest offline