Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2019, 07:59   #402
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
może i apokalipsę przetrwać się uda
MG się rozchichotał….
W sumie, sporo macie tych PP, będzie dobrze, przecież zawsze ktoś przeżywa, żeby można było post-apokalipsę robić.

No, nie zdążyłem Lynxa przedstawić, ale już zrobił to sam. Wyraziliście wolę powiększenia składu. Było trzech kandydatów, jeden zrezygnował sam, drugiego podkradł mi hen do swojej sesji, został trzeci. Fabularnie średnio dobry moment na przyjmowanie przez was nowego do drużyny, ale uprzejmie proszę o nie zauważenie mało zgrabnego sposobu wrzucenia postaci. Lynx nie zacznie od pierwszej kolejki, najpierw sami załatwicie scenkę/sprawę, którą zakończył się tom I.

Technikalia podane w pierwszym poście tego tematu pozostają zasadniczo bez zmian z mojej strony. Ktoś chciałby coś zmienić w sposobie prowadzenia sesji?
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline