Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2019, 18:01   #33
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Drodzy współgracze, za chwilę wrzucę do wątku przygody scenkę z udziałem Herasa Romero. Zanim to jednak się wydarzy, chciałbym Wam coś zdradzić. Kiedy przystępowałem do etapu rekrutacji, miałem w głowie pewne wyobrażenie swego bohatera, niechętnego służbie rusznikarza marzącego o powrocie do NY i kobiety swego życia. Potem poproszona o wylosowanie choroby Mistrzyni obdarowała moją postać paranoją. Zacząłem się zastanawiać jak mógłbym wykorzystać tę przypadłość, aby ubarwić swego bohatera i uczynić go szczególną postacią (przynajmniej w moich własnych oczach). Koniec końców postanowiłem w fabularkach ukazać Wam wnętrze głowy Herasa – co jednak ważne, wszystko, co dzieje się w jego głowie, pozostaje w jego głowie. Heras to człowiek bardzo małomówny i skrywający emocje, więc Wasze postacie najpewniej nigdy się nie dowiedzą jak skomplikowana i pełna sprzecznych uczuć jest jego jaźń. Ogromnie zatem liczę na to, że pisząc interakcję między swoimi postaciami, a moją będziecie umiejętnie oddzielali wiedzę własną od wiedzy bohaterów.

Amduat zgodziła się na taki sposób prezentacji Herasa pod jednym warunkiem – postać musi pozostać grywalna i nie może być czynnikiem destrukcyjnym dla drużyny. Bez obaw, dopóki wystarczy leków, Heras będzie zdyscyplinowanym i profesjonalnym żołnierzem. W fazie terminalnej paranoi... cóż, może nie powinniśmy wybiegać zbyt daleko w przyszłość.
 
Ketharian jest teraz online