Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2019, 22:34   #613
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do przyszłych losów... Brilchan musimy jakoś omówić co robią nasze postaci. Wolisz rozegrać to wszystko czy opracować w punktach?
Co do planów Adama:
1.Spróbować wyciągnąć od Wajchy jaką ma moc (Adam znaczy się) i spróbować go przekonać że udało mu się zbudować piramidę oriflame łowców mutantów i czy może łaskawie sobie iść i dać im odpocząć.

2. Olać jechanie do szpitala wypalić i zdezynfekować ranę.

3. Zrobić żarcie ubzdryngolić się mieszanką trawy i wódki.

4. Tu mam trochę szalony pomysł i nie chciałbym nikogo urazić nie wiem czy nie będzie przeszkadzał komuś z graczy albo MG ale wpadłem na koncept który mnie bardzo śmieszy Naćpany Adam dojdzie do wniosku że odprawi magiczny pseudo satanistyczny rytułał i zje własny palec aby zyskać moc zemsty na wrogach a z kości zrobi sobie talizman Gris - Gris

Nie będę się upierał i mogę to w sumie odłożyć na potem bo po czymś takim to Patty raczej zadzwoni do lokalnych tworek

Sądzę że ciekawe może być gdyby w przyszłości Angi albo ktoś z jej NPCów wyczuł od Adama mroczną aurę ale to tylko moje takie śmiechostki i pomysły do których nie jestem super przywiążany po prostu ciekawa okazja do odgrywania i ciekawsze rozwiązanie niż biegiem do szpitala. Może mu cała łapa zgangrenieje ? AMPUTACJA BĘDZIE XD

Wracając do poważniejszych rzeczy

5. Adam może dać jej zadzwonić z komórki żeby skontaktowała się ze swoimi na posterunku. Może się też przespać w mieszkaniu jeżeli chce.

6. Co do propozycji Wajchy to Adam mu nie ufa ale myśli że może warto by dopaść jakiś zbirowatych mutantów w typie Człowieka - Zupy. Chce też w przyszłości zabić Wajchę za Karla i swój palec.

7. Tego nasze postaci nie wiedzą ale w przyszłości można by się skontaktować z Szefem Karla i powiedzieć jak umarł to mielibyśmy kogoś do pomocy w walce z psycholem ale to już meta gra. Jakby był z nami kosa to może on by znał nazwisko Karla a po imieniu i mazwisku to już Adam by pewnie odnalazł miejsce zatrudnienia i zadzwonił na zasadzie wy znacie jego rodzine czy chcecie wiedzieć jak umarł ?

8. Adam na pewno będzie chciał zjechać na dół do klubokawiarni i umówić się z właścicielem na zorganizowanie koncertu który rozpremowałby a socjal mediach jako miejsce ogaru dla mutantów co by pewnie zwabiło zarówno mutantów jak i łowców więc moglibyśmy coś ugrać. Szkoda że nie ma Lynxa bo można by zrobić ofensywę medialną w dwa ognie.

9. Powrzucać filmiki w social media, zobaczyć jak się miewajego kampania o Punkcjach, oskarżyć Inspektora Smitha o to że jego ludzie odstrelili mu palca (bo jest mściwy i obiecał inspektorowi że go oczerni ).

10. Pod koniec dnia pojedzie Uberem do swojej dziewczyny się wyżalić.

To taki ogólny zarys pomysłów jakie mam skrótowo osobiście nie bardzo lubię docka ale jak chcesz to możemy tam to odegrać choć planowałem namawiać Lynxa do powrotu brakiem docka ale nie wiem czy w ogóle będzie zainteresowany bo z tym PW to się wybieram jak sójka za może :P

W wolnej chwili dam opis Taksówkarki i klubu
 
Brilchan jest offline