Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2019, 11:44   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiesz sporo grałem przez forum jako gracz spróbowałem też parę razy jako MG i z mojego doświadczenia wynika że przy takim tempie to może być problem bl ludzie mają szkołe/studia/prace ogólnie życie.

Takie tempo to jest dobre dla gier typu Mafia albo przetrwaj to gdzie wszystko jest parodią, jednozdaniowymi deklaracjami a rozgrywka jest pomyślana na góra dwa tygodnie.

Po inspiracjach jakie cytujesz Persona itp wygląda na to że będzie to sesja bardziej nastawiona na introspekcje i interakcje ze światem dałbym radę dawać tego posta na dwa dni ale byłby to "goły " post gdybym miał więcej czasu mógłbym wszystko przemyśleć dawać jakieś obrazki, muzykę artykuły w hiperlinkach. Bardzo lubię się tego typu rzeczami bawić ale przy takim szybkim tempie obawiam się że postać byłaby z konieczności reakcyjna.

Sam b. lubię motyw dojrzewania i odgrywania nie w pełni zrealizowanych młodych osób poszukujących samych siebie stąd chętnie spróbuje.

Wydaje mi się jednak że tempo minimum jeden post na tydzień a jak wy szybciej odpiszecie to ja też byłby dużo bardziej realistyczny jak na warunki forumowe.

PBFy mają to do siebie że gra się w niej dość długo mam na tym forum sesje w których gram po kilka lat nawet jedną kampanie podzieloną na rozdziały i wszyscy wciąż się dobrze bawimy. Ale grałem też w scenariusze które były super dynamiczne i zakończyły się w kilka miesięcy.

Oczywiście, wyznaje złotą zasadę "MG ma zawsze racje" i jeżeli chcesz dynamicznego tempa to tak jak wyżej na tyle podoba mi się koncept że się dostosuje tylko kilka moich uwag skoro to sonda jest po to żeby wszystko sobie przedyskutować
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem