Wątek: X-COM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2019, 20:32   #118
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
- Jesteś cały? - rzucił Law, z przejęciem tuląc się do ściany budynku, za którym się chowali.

- Fart mnie jeszcze nie opuścił - odparł mu z szerokim uśmiechem „Junior”. Zastrzyk adrenaliny z pewnością poprawił mu humor.

- Macie jakąś apteczkę, by się tym zająć? - tym razem skaner odezwał się do rannych złomiarzy. - Teraz będzie już z górki, musimy tylko dostać się do środka - dodał, krzywiąc się lekko na widok podziurawionych mężczyzn.

- Nie wiem, co tam robicie, ale radzę się wam pośpieszyć. Blaszaki nie potrzebują dużo wysiłku, by zrobić sito z naszych nowych kolegów - rzuciła w słuchawce Dunkierka.

- Przyjąłem, ruszamy natychmiast. Nie przerywaj wsparcia ogniowego pozostałej drużynie - odpowiedział jej Japończyk. - Za tobą, Junior. Znajdźmy jakieś wejście do budynku poza zasięgiem MEC’ów - dodał, skinąwszy do niego głową.

Plan nie ulegał zmianom. Musieli jak najszybciej dostać się do rozbitej ciężarówki, by spróbować pomajstrować przy komputerze pokładowym.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline