Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 18:46   #45
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Może i byłoby to Dobre, ale mam najnowsza wersje Windowsa, szczerze, nie znam jej i jest totalnie rożną od dotychczasowych. Nie jestem pewien czy firefox będzie kompatybilny z tym Windowsem, ale zawsze warto sprawdzić.
Dziękuję bardzo za pomoc, a czy sie powiodło sami zobaczycie, będę miał polskie znaki.

Tammo, prosiłem jeszcze Cię o pomoc w tworzeniu postaci. Nie pamiętam już ile punktów startowych, jakie cechy do jakiego kręgu (nie jestem tego pewien) oraz jakie ma um bushi skorpiona. [cechy: inteligencja, zręczność-Ogień; refleks, intuicja- Powietrze; siła, spostrzegawczość-Woda; wytrzymałość, siła woli-Ziemia; Pustka] Czy tak to leciało??

Co do refleksu jest jedna z ważniejszych cech, jak zresztą większość ;>

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

Jak pewnie zauważyliście pisze już poprawnie, lecz nie wiem jak pisać polskimi symbolami, bo gdy staram sie to robić (litera +alt) powstaje coś takiego éáó. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić?Ja jedynie mogę teraz klikać na każdy wyraz i go przemieniać na poprawny.

Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 31-07-2007 o 19:31.
Manji jest offline