Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2019, 22:16   #1936
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Kadetka nie musiała by być związana i skoro jest/była zakochana i pełna ideałów, to kto wie w co by wierzyła Teraz to i tak nie aktualne.


Do Brocka wystarczy żeby poszła jedna osoba, skoro Galeb i tak tam pójdzie, to nie ma potrzeby żeby Gustaw go spowalniał... Jeśli już koniecznie ktoś powinien tam iść, to Oleg. Ma coś na OGD, zna szlaki, resztę oddziału wytropi i odnajdzie. W razie zagrożenia może się ukryć, a nawet w jedną stronę może przynajmniej część drogi galopować na rumaku z cienia (choć obecnie czary mi nie służą...)

Galeb jest niezbędny w Karak i skoro forsuje pomysł z przełęczą, to i tam też by się przydał...

Nie podoba mi się podział na 2 grupy, jeszcze oddelegowanie gdzieś jednej osoby, wysłanie kogoś przodem, a to robi nam się zaraz podział na 3 samodzielne grupy, to nas osłabi... Jestem mu przeciwny, dlatego chwilowo się nie określę ;/
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline