Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2019, 10:10   #733
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Przyznaję, że odejście Liliel i taszczenie ciała Zahiji mocno mi utrudniło rozgrywkę. Ale to nie pierwszy raz gdy z Kermem we dwóch dojeżdżamy do końca rozgrywki
W obecnej sytuacji (Zahija opętana) może być lepiej. Co do innych spraw... hmmm...

Trochę rozczarował mnie fakt, że nie dałeś cienia szansy na uratowanie Ramiego.

I to chyba wszystko z moich bolączek Wszystko mi się poza tym podobało.

Z ciekawości: Czy obrana przez nas marszruta przez Hortorum (które wyobrażałem sobie w momencie podejmowania decyzji jako pokryte jałowymi wrzosowiskami wzgórza, a nie dżunglę) uratowała nas przed konfrontacją z pościgiem? Jeśli ma to wpływ na dalszą rozgrywkę to nie odpowiadaj.

Do roli Enki może by kogoś dorekrutować? Kto by nie chciał zagrać dziką, czarną Ghaghanką, która w mig umie oprawić uzko z jądrami włącznie?
Bo jak nie to możesz ją faktycznie oddzielić jeśli tło npc-ów Ci przeszkadza. Fabularnie by pasowało, bo ona chyba ma dość Saadiego i naszej formy awanturnictwa
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline