Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2019, 11:57   #737
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Po kolei:

Nie ciągnąłem wątku ratowania Ramiego, bo był to kolejny NPC na mojej głowie. Po prostu nie lubię, gdy NPCe mimo, że podążają z drużyną są nieobecni fizycznie i duchowo. Lubię ich angażować, stąd w miarę częste ich wstawki dialogowe.

Hortorum nie było porośnięte dżunglą, chociaż w większości dolin było mocno bagienne:

W wyższych partiach jest suche, wygląda jak polskie Bieszczady lub angielskie Dartmoors:



Dżungla znajdowała się w świątyni. Potem, jak już pisaliście o dżungli, to nie wyprowadzałem z błędu Pościg, który opóźniliście podpalając stepy, potem już się w Hortorum nie zapuścił.

Enki raczej odpuszczę. Graczy teraz jest w sam raz.

W Yarakanie pismo, które odzyskał Torstig i Kibria trafiło z powrotem do rąk Jajira, brata szejka. Spiskowcy nie zostali zdekonspirowani, a ich lista nie trafiła do Sułtana. Poplecznicy Jajira, czując że może dojść do kolejnej wpadki, zintensyfikowali działania mające prowadzić do obalenia Rasula. Do ostatecznej konfrontacji jeszcze nie doszło.
 
xeper jest offline