Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 15:38   #34
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Ostatnia brakująca scenka w prologu już jest gotowa i mam nadzieję, że Asmodian zdąży ją wkleić w wątek fabularny jeszcze dzisiaj. Większość graczy zdążyła już też podzielić się dodatkowymi wpisami, więc wszystko wskazuje na to, że od poniedziałku rozpoczniemy pierwszy rozdział przygody.

W prologu oprócz introdukcji Karla Niersa brakuje jeszcze scenki spotkania Olivii i Hansa Hansa pod dachem sędziego Brunsteina (trochę się tego boję), ale z pewnością zdążymy ją do poniedziałku zamknąć (jutro mam wolne popołudnie i wieczór).

Myślę, że pomysł na zawiązanie drużyny udał się całkiem zgrabnie. Mogliśmy rzecz jasna przyjąć standardowy koncept, że wszyscy się znają i rozpocząć zabawę bezpośrednio od wyruszenia na wschód, ale sądzę, że opłaciło się poświęcić trochę czasu i wspólnego wysiłku, aby najpierw wykreować prolog.

A jak Wam się podobają bohaterowie, których poprowadzicie Wy i Wasi koledzy?
 
Ketharian jest offline