Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 18:13   #521
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Jaśnie Walkirioo Wszechstwórcy może powianiem wyruszyć do Twierdzy Agako opowiedzieć innym Goblinom, jakie ciepłe powitanie mnie tu spotkało? Chciałbym móc im opowiedzieć o planach Wszechstwórcy tak jak zostało mi to nakazane - Poprosił Gobelin.

- Sądzę, że dobrze by było sprowadzić odział tutaj! Niech Gobliny i Pani Agako pomogą w obijaniu dzielnic! Tam w twierdzy to wciąż jest miejsce mocy mojej dawnej patronki. Inni nie mieli okazji ni zaszczytu ujrzeć oblicza Ojca Wszelkiego Stworzenia i obawiam się, że im dłużej zostawimy ich w tej twierdzy tym więcej trafi z powrotem w łapska tej wrednej demonicy, dla której jesteśmy jeno zabawkami! Bardzo pragnę aby moi pobratymcy ocalili duszę nawet jeżeli mają w tym celu stracić życie obijając miasto - Wyjaśnił swój punkt widzenia stary Bard.

- To oczywiście są Jeno moje skromne sugestie Walkirio Wszechstwórcy! Nieśmiałbym ja skromny ci cokolwiek rozkazywać wybrance Płomienia! Rozporządzaj moją osobą jak tylko uznasz za stosowne wbrew pozorom mam bystry umysł i oko, który jest na twe usługi niezależnie od moich własnych pragnień i ambicji. - Dodał tonem pełnym szacunku.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-09-2019 o 18:16.
Brilchan jest offline