Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 20:19   #2
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Wstępnie wyrażam zainteresowanie, ale mam kilka pytań nim zgłoszę swoją gotowość do napisania KP. Zatem jeśli pozwolisz

1. Jak dobra znajomość uniwersum jest wymagana? Kiedyś coś tam się oglądało, czytało komiksy (głównie wspomniane G1), ale to było już tak dawno, że prócz imion i wyglądu postaci niewiele pozostało w pamięci, w której zaległ głównie sentyment do serii (której nie zadowoliły filmy Baya ). Coś tam można nadrobić lekturą fanowskiej wiki, ale też nie chciałbym jej lustrować co kolejkę zastanawiając się nad każdym zdaniem mojego czy czyjegoś posta

2. Biografia. Czy masz jakąś preferowaną długość historii postaci jaka powinna być zawarta w wysyłanych do Ciebie KP? Wiem, że są MG, którzy nie przepadają za zbyt długimi, a zbyt krótkich to z kolei ja nie piszę. Czy ma to być biografia w formie listy punktów, zwykłego opisu zdarzeń, sfabularyzowana, a może nie ma to dla Ciebie większego znaczenia?

3. Do kiedy planujesz prowadzić rekrutację?

4. Czy jeśli nie uda Ci się zebrać szóstki graczy (albo szóstki klas) to i tak wystartujesz (a raczej zrestartujesz) z sesją?

I chyba tyle na razie.

Pozdrawiam serdecznie

P.S. Gdybym się brał za KP to byłbym zainteresowany klasą strzelca.
 
Col Frost jest offline