Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 20:53   #2
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytując regulamin forum

Cytat:
9. Zakaz umieszczania tematów dotyczących religii i polityki, o ile odnoszą się do naszej rzeczywistości. Dyskusje takie można prowadzić w odniesieniu do konkretnego systemu (np. "Sytuacja polityczna na terenach Rzeczpospolitej w XVII w. (Dzikie Pola)"; "Panteon bogów w Warhammerze" itp.).
trudno mi jednoznacznie stwierdzić. Mam wrażenie, że ten punkt odnosi się do tematów dyskusyjnych itp., aczkolwiek nie wykluczam, że moja interpretacja jest błędna.

Z mojej perspektywy fraza "naszej rzeczywistości" odnosi się stricte do czasów nam współczesnych, to też fikcja polityczna jako setting sesji powinna się łapać do dozwolonych.

Niemniej nie jestem administratorem, to też należy czekać lub zgłosić się z tym zagadnieniem do odpowiednich osób.
 
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem