Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 21:48   #64
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Obecny status rekrutacji - rozmawiam obecnie z jedną osobą która być może dołączy Natomiast na chwilę obecną rekrutacja jest permanentna, także bardzo proszę o wszystkie osoby zainteresowane wcześniej które nadal są zainteresowane, tak samo jak i potencjalne nowe, o kontakt na PW

Przy okazji takie pytanie które nie wiem gdzie zadać. Do tej pory prowadziłam PBFy z przeklejaniem całych google docków na forum, tutaj jednak raz że jest to obszerne, dwa - lubię przeklejać ja jako MG i poprawiać literówki i np popsutą kursywę, czy tu na tym forum to przejdzie że posty wkleja tylko MG? Bo skoro nie mam możliwości poprawiania postów graczy przez ich edycję to wolę żeby oni tego nie robili.
Ew ponieważ docki są naprawdę obszerne, myślałam też o pisaniu w temacie kolejnych postów ze streszczeniem docka (również dla moich graczy którym się to przyda) oraz tylko linkiem do niego. Gdyby temat sesyjny miał taką formę to nie naruszę jakichś praw forum?

edit i ps (ech, skleroza)

Jako że z pierwszą czwórką graczy rozegrałam już dość spory kawałek i ich indywidualnych wprowadzeń, i wspólnego, to obecnie nowe postaci graczy jak najbardziej będą wychowankami Domu Mgły w wieku 20-25 lat, ale w momencie katastrofy zwanej Dniem Mroku musiały przebywać poza umbralną siedzibą Mgieł, czy to z powodu jakichś krótkich odwiedzin czy misji gdzieś, czy to dlatego że od jakiegoś czasu uczą się w jakiejś ziemskiej Fundacji. Pozostałe wymagania do konceptu z pierwszego posta nadal są aktualne.

I przypominam też, że:

1. zmieniam tzn metaplot i kanon. Sesja ma trochę elementów autorskich jeśli chodzi o historię świata i metafizyczne niuanse i wyjaśnienia na poziomie kosmologii.

Jeśli to że już w fabularnej wstawce dałam informacje że a. kto inny jest oficjalnie założycielem jednej z Tradycji i b. obecny primus tej Tradycji powszechnie był znany jako marionetka i figurant postaci z kanonu, to podkreślę to jeszcze raz tutaj. Jakikolwiek kanoniczny enpec czy jakiekolwiek status quo z podręczników u mnie może wyglądać zupełnie inaczej. Łącznie z tym że pojawia się u mnie w fabule chociażby wątek Pierwszej Kabały i Wielkiej Konwokacji, tak samo polityka międzytradycyjna (bardzo się śmieję z tego jak np opisany jest konflikt między Eutanatosami i Akaszytami w tradition bookach, ostrzegam) dawna i co ważniejsze obecna.

Dlatego proszę przy pisaniu konceptu postaci nie zakładać z góry niczego co wzięte z podręcznika, że tak to u mnie będzie działać.

2. Może mniej ważne, ale - chociaż nie opisałam w rekrutacji trójki mistrzostwa które prowadzi Fundację do której należą postacie graczy, to są określone osoby, mają swoją historię, charaktery i przekonania, więc proszę przy wymyślaniu historii postaci nie zakładać z góry że coś się stało i mistrzostwo jakoś zareagowało. To można i potrzeba ustalać ze mną jako z MG.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 07-09-2019 o 21:59. Powód: skleroza
Selyuna jest offline