Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2019, 22:02   #65
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post

Przy okazji takie pytanie które nie wiem gdzie zadać. Do tej pory prowadziłam PBFy z przeklejaniem całych google docków na forum, tutaj jednak raz że jest to obszerne, dwa - lubię przeklejać ja jako MG i poprawiać literówki i np popsutą kursywę, czy tu na tym forum to przejdzie że posty wkleja tylko MG? Bo skoro nie mam możliwości poprawiania postów graczy przez ich edycję to wolę żeby oni tego nie robili.
Ew ponieważ docki są naprawdę obszerne, myślałam też o pisaniu w temacie kolejnych postów ze streszczeniem docka (również dla moich graczy którym się to przyda) oraz tylko linkiem do niego. Gdyby temat sesyjny miał taką formę to nie naruszę jakichś praw forum?
Wypowiem się jako mod działu Świat Mroku.
Podobną sytuację mieliśmy kiedyś w dziale Inne. Wtedy to nie przeszło. W wątku sesyjnym nie może być wypowiedzi tylko jednej osoby. Nawet jeżeli jest to przyklejanie gdoca. Przy tak prowadzonej sesji mogłabyś wklejać ją jako opowiadanie, ale nie w wątku przeznaczonym na sesje.

Najczęściej dzielimy się treścią gdoca. Myślę, że formatowanie (kursywy itp.) można dogadać z graczami. A jeżeli nie... może mogli by wrzucać krótkie wstawki z jakimiś przemyśleniami ich postaci?

Owszem, jeżeli uznasz, że taka, a nie inna forma (tylko Twoje posty) jest najlepsza (bo np, gracz nie ma wiedzieć, że rozmawia z innym graczem tylko ma go brać za NPCa) to możemy się jakoś dogadać. Ale w wątku sesyjnym powinny się pojawiać posty wszystkich biorących udział. Nawet jeżeli ograniczysz ich posty do wtrąceń między przeklejaniem gdoca.

Dodam też, że bardzo się cieszę z faktu, że rekrutacja będzie ciągła. Popieram inicjatywę.

I to tyle z mojej strony.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline