Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2019, 23:48   #86
Amduat
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 1 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Dziękuję Wam za zaangażowie. Naprawdę jest mi niezywkle miło i postaram się Wam jakoś urozmaicić dalej sesje żebyście dalej pisali takie ładne posty
Teraz moja kolei, dam znać jak zrobię Wam odpis

Sprawy ważne:

1. Mam drobne kłopoty techniczne, ale ogarnę.
2. Loucipher zrezygnował z zabawy na forum, więc został wykasowany z panelu.
3. W przyszłych kolejkach proszę się ograniczyć do jednego posta (który może się składać z kilku pod rząd nawet jeśli chcecie Tak - multiposty są ok, nie traktuję ich jak wielu postów, tylko właśnie jak jeden odpis, ale długaśny gdzie mam co czytać )

Nie chcę jednak sytuacji że w sesji robi się bałagan Sesja jest dla każdego - i dla tych którzy mają więcej czasu i mogą pisać więcej, ale i tych którzy mają go mniej Jeśli nie byłoby kolejek wtedy dochodzi do sytuacji że jeden gracz zdąży zbudować dom, obsadzić pole, zasadzić drzewo, zrobić syna i go jeszcze wychować... a drugi obok w tym samym czasie akurat skończy jeść obiad, lub dłubać w nosie. Lub skończy kopać fundamenty pod dom.

Ok.. coś do mnie ktoś ma = proszę o pw. Muszę iśc na razie

dobranoc
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR
Amduat jest offline