Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2019, 23:52   #276
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 45 - 2037.III.29; nd; popołudnie

- Oki, no to mój post jest :> Termin powiedzmy, że do pt. 13.IX. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na sklejenie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany) + pm
- Ruben; 10/10; zdrowy; (Ranga II; Skany) + shotgun
- Dunkierka; 10/10; zdrowa; (Ranga I; Zbrojny) + kw
- Junior; 10/10; zdrowy; (Ranga I; Zbrojny) + k-ek



- Oki no to w poście są dwie cześći. Pierwsza to walka więc jest dość szybka. Udało się pokonać MEC-i a Law opanował wieżyczkę więc zrobiło się po walce.

- Co do strat to xcomowcowm udało się wyjść bez szwanku. Co do ludzi Kelleya no to Kelley miał pecha i zginął. Pozostała trójka z akcji (+1 przy samochodzie), to dwóch poważnie rannych (ok połowa Zdrowia) i jeden wyszedł ze strzelaniny cało. Ze złomiarzy podobnie, 1x KIA, kilku poważnie rannych i 2x krytycznie ranni. Dwóch czy trzech wyszło cało ze strzelaniny (+3 przy wozach).

- Co do łupów to głównymi łupami jest ładunek rdzeniów elerium. Używa się je jako baterie lub półprodukty do zaawansowanych technologii (pi x oko tak samo jak w grze PC). Rdzeniów jest ok 20 sprawnych i ok 40 zepsutych. Według wcześniejszego deal 1/4 należy się xcomowcom czyli 5 sprawnych i 10 zepsutych. Poza tym no są jeszcze rozwalone MEC-i.



---


- Chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jeśli coś niejasne to pytaj i pisz
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline